niedziela, 22 września 2013

Joanna robi internety: papier do pakowania


Jest wiele rzeczy, które znalazłam w internecie i wrzuciłam na Pinteresta czy do Pocketa tylko po to, by o nich na długi czas zapomnieć. Niezliczoną liczbę projektów typu "zrób to sam" miałam zamiar zrealizować, ale jakoś po prostu nigdy się nie złożyło. Potrzeba stała się jednak matką kreatywności. Wybierałam się na urodziny koleżanki i szukając prezentu doszłam do wniosku, że ozdobne torebki są niesamowicie drogie, oczywiście postawione w odpowiednim towarzystwie. Jeśli idę na urodziny do znajomej to zazwyczaj kupuję jakiś drobiazg, wiadomo że nikt z nas na razie nie opływa raczej w miliony, liczy się bardziej pamięć i gest. A nagle cena opakowania stanowi jedną czwartą ceny prezentu i Joanna stoi w sklepie i zastanawia się - czy warto? I wtedy przypomniałam sobie o czymś co wisi mi na Pintereście i w głowie już od dość dawna. A po powrocie do domu przeszłam do realizacji.
Niestety jedyny szary papier jaki miałam był poskładany i efekt nie był może tak schludny i piękny jaki być powinien, ale i tak byłam z niego całkiem zadowolona. Całość już po pakowaniu prezentowała się wcale nieźle.


Chyba więc warto z tymi internetowymi inspiracjami robić coś więcej niż tylko zapisywać i zapominać.

A jako specjalny niedzielny prezent dodaję moje osobiste specjalne niedzielne opakowanie, stworzone na potrzeby gotowania obiadu i sprzątania szafek kuchennych.


Kto rozpoznaje inspirację makijażową ten wie już, co towarzyszyło mi w ten weekend.
Niniejszym polecam, i pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. Fakt, torebki ozdobne są strasznie drogie, ale te słodkie kropki mnie urzekły! Ślicznie to wygląda :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Do oczu nabiegły mi łzy, bo... Kilka miesięcy temu za dokładnie jedną sztukę takiego papieru do pakowania zapłaciłam 9zł w nanu nana!

    OdpowiedzUsuń